تجربه امنیت بیشتر با Tendure دوربین مداربسته فوق پیشرفته 2020

دوربین مداربسته

تجربه امنیت بیشتر با Tendure دوربین مداربسته فوق پیشرفته 2020

سلام دوستان عزیز نیوانی; امیدواریم که حالتون خوب باشه; این سری با یه خبر دیگه از دنیای دوربین های مداربسته; در خدمتتون هستیم با ما همراه باشید تا; با یکی از بهترین اونا در سال ۲۰۲۰ شما را; آشنا کنیم.

نقش دوربین های مداربسته امروزه در زندگی ما بسیار پر رنگست; چونکه باعث تامین امنیت خانه یا محل کار ما می شود.
در حال حاضر تعدادی از دوربین های مدار بسته هوشمند;  امکان فوق العاده تشخیص چهره افراد را دارند; که به ما کمک می کنند یک بانک اطلاعاتی; از چهره اطرافیان و دوستان و دیگر افراد که به خانه مان رفت و امد دارند; ایجاد کنیم و بدین سبب باعث افزایش امنیت خانه; خودمان شویم.
و اگر شما چهره دوستان و اطرافیان یا اعضای خانواده خود را در آن ثبت کنید; در صورت ورود یک فردی ناشناس به منزلنتان; دوربین فرد را تشخیص و به شما اطلاع میدهد که; این فرد دوست شماست یا یک غریبه است.

دوربین مداربسته Tendure

یکی از این دوربین های بسیار پیشرفته; به نام Tendure Secure Lynx که فقط 60 دلار قیمت دارد; و توانسته با توجه به قیمت مناسب خود حجم خوبی از فروش بازار را; به دست آورد.

با توجه به این قابلیت; سازمان های معتبر نسبت به ارائه خدمات این دوربین تردید داشتن و ان را ازمایش کردند که نسبت به عملکرد آن; اطمینان حاصل کنند; و در پایان به این نتیجه رسیدند که; این دوربین نه تنها عملکرد خوبی دارد بلکه می تواند به لطف حافظه موقت خود ویدیو های ضبط شده را ظرف مدت یک هفته; نگهداری کرده و سپس طبق تمایل شما قادر به حذف ان میباشد.

خب دوستان به پایان این بخش رسیدیم; امیدواریم که از خوندن این مطلب لذت برده باشید و نیوان نیوز را در آینده دنبال کنید.

اینستاگرام و اپارات

 نیوان نیوز را در شبکه های اجتماعی رسمی آن در اینستاگرام و اپارات دنبال کنید

هشتگ علمونوژی را بیاد بسپارید

با ارزشترین ها از دیدگاه ما کامنت و لایک های شماست که نشان دهنده روزنه نور امید به سمت فردای نیوان است ضمن سپاس فراوان از تک تک شما عزیزان امیداوریم در اینده همراه با شما و برای شما بدرخشیم

نیوان را دنبال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *